Tempobet'e Git!

Tempobet Nasıl Para Çekerim?

Tempobet Nasıl Para Çekerim?

Para yatırıp kazandıktan sonra, tempobet nasıl para çekerim? Sorusunda, belirlenmiş standart sistemler bulunmaktadır. 8 farklı seçenekler ile ödeme yapılmaktadır. Ödemeleri Türk lirası ile almanız mümkün hale getirilmiştir.

Tempobet Ödeme Yöntemleri

Hemen tempobet ödeme yöntemleri hakkında bilgi verelim. Payfix ile ödeme, banka havalesi ile ödeme, papara ile ödeme, pep ile ödeme, astropay ile ödeme, jeton ile ödeme, paykwik ile ödeme, bitcoin ile ödeme. Bu seçenekler üzerinden kazandığınız paralar ile ilgili para çekme talimatı verebilirsiniz.

Tempobet En Düşük Ödeme Miktarı

Oynadınız, en az bir defa para kazanma kuralını yerine getirdiniz, bu durumda kullanabileceğiniz tempobet en düşük ödeme miktarı ne olacaktır? Sistemler için belirlenmiş en az para çekim miktarları bulunmaktadır.

Payfix ile en az 150 TL,

Banka havalesi ile en az 100 TL,

Papara ile en az 100 TL,

Pep ile en az 100 TL,

Astropay ile en az 40 TL,

Jeton ile en az 20 TL,

Paykwik ile en az 10 TL ve

Bitcoin ile en az 4.200 TL ödeme alabilirsiniz.

Peki bu limitlerin altında para kazanılmış ise ne olacaktır? Yöntemlere göre belirlenmiş limitlerin altında para kazanmış iseniz, paranızın tamamını ya da bir kısmını yeniden bahis ya da oyunlarda kullanacaksınız. Hesap bakiyenizi, ödeme yöntemleri karşılığında belirtilmiş minimum değerlere çıkarmanız gerekmektedir.

Tempobet Ödeme Gün Ve Saatleri

Sistemler açıklanmış, tempobet nasıl para çekerim? Sorusunun ve en az kaç para çekebilirim? Sorusunun karşılığı verilmiştir. Bu bölümde, tempobet ödeme gün ve saatleri hakkında bilgi verelim. Ödeme işlemleri haftanın 7 günü ve ödeme işlemleri gün içerisinde 24 saat boyunca yapılmaktadır. Mesai saatlerini, mesai günleri beklemenize gerek yoktur. Cumartesi Pazar dahil olacak şekilde ve elbette resmi ve dini tatil günleri de dahil olacak şekilde, istediğiniz gün ve saatte kuralları yerine getirmiş iseniz, para çekme talimatı verebilirsiniz. En basit kural, en az bir defa para yatırmak, en az 1 defa para kazanmak olacaktır. Ayrıca adınıza, soyadınıza kayıtlı hesaplara para çekme talimatı vermeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

 

, , ,

Related posts

Latest posts

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Süpertotobet Süpertotobet Süpertotobet Tempobet Tempobet Onwin Onwin Onwin Sahabet Matadorbet Matadorbet Kralbet Cratosslot Betturkey Betturkey Romabet Romabet Giriş