Tempobet'e Git!

Tempobet Kripto Kabul Ediyor mu?

Tempobet Kripto Kabul Ediyor mu?

Finansal işlemleri yönetme konusunda, tempobet sitesinin kullanıcı beklenti ve talepleri doğrultusunda hareket ettiği görülmekle birlikte, tempobet kripto kabul ediyor mu? Sorusunun da finansal işlemlerde karşılığı bulunmaktadır. Kripto paralar aracılığı ile bu siteye para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Yine bu sistemler aracılığı ile site hesaplarınıza da kazandığınız miktarları hakkında para çekme talimatı verebilirsiniz.

Tempobet Kripto İle Para Yatırma

İlk olarak tempobet kripto ile para yatırma işlemini inceleyelim. Kripto para seçeneğinde, bitcoin ile işlem yapma şansına sahip olacaksınız. Bitcoin ile para yatırabilirsiniz. Bu yöntem ile yapacağınız yatırımlarda ücret ödemez yani bir masraf ya da diğer adıyla bir kesinti ile karşılaşmazsınız. Genelde 5 dakikada yatırım işlemi tamamlanmak ile birlikte, finansal yoğunluk ile karşılaşılan bir günde, yatırılan paranın hesaba geçme süresi en fazla 60 dakika olacaktır. Kripto ile yani bitcoin ile para yatırma işleminde yatırmanız gereken en düşük para miktarı, 230 TL olacak şekilde belirlenmiştir.

Tempobet Kripto İle Para Çekme

Sitenin ödeme yöntemlerinde, sanal cüzdanlar, banka hesapları, ön ödemeli kartlar ile birlikte, tempobet kripto ile para çekme işlemi de bulunmaktadır. Yine bitcoin ile para çekme işlemini yapacaksınız. Bu yöntem ile vereceğiniz ödeme talimatında, herhangi bir masraf ödemeyecek, ücretsiz işlem yapma avantajına sahip olacaksınız. Gerçekleşme süresinde maksimum zaman, 60 dakika olarak belirlenmiştir. Bitcoin ile ödeme almak istiyor iseniz, para çekme talep formuna yazabileceğiniz en düşük miktar, 4.200 TL değerinde olacaktır. Bu miktarın altında verilen talimatları finansal departman kabul etmeyecektir.

Tempobet Kripto Neden Tercih Ediliyor?

Tempobet kripto kabul ediyor mu? Elbette yazıda gördüğünüz gibi, bitcoin ile para yatırma çekme işlemini yapabilirsiniz. Peki bu sitede neden bu yöntem kullanılıyor? Tempobet kripto neden tercih ediliyor? Bu yöntem bildiğiniz gibi, iz bırakmadan para yatırma ve çekme yöntemi olarak tanımlanmıştır. Bu yöntemi kullandığınızda, adınız ve soyadınız ile birlikte, banka kartınız, kredi kartınız ya da banka hesap veya IBAN numaranız gibi bir bilgi gündeme gelmeyecektir. Sadece sanal cüzdan gündeme gelecek, kripto cüzdanı gündeme gelecek ve kişisel bir bilginin, kaçak iddaa sitesinde kullanılmadığı tespit edilecektir.

 

, , ,

Related posts

Latest posts

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Süpertotobet Süpertotobet Süpertotobet Tempobet Tempobet Onwin Onwin Onwin Sahabet Matadorbet Matadorbet Kralbet Cratosslot Betturkey Betturkey Romabet Romabet Giriş