Tempobet'e Git!

Tempobet Para Ödüyor mu?

Tempobet Para Ödüyor mu?

Türkiye’de kaçak iddia siteleri hakkında bir inceleme yaptığınızda, özellikle finansal işlemler açısından tempobet sitesinin ön plana çıktığını ve her gün, her saat geçerli olacak şekilde, tempobet para ödüyor mu? Sorusunun cevabının verildiği görülebilmektedir. Elbette bu site kazanan herkese, kazandığı parayı ödemektedir.

Tempobet Hangi Gün Ve Saatlerde Ödeme Yapar?

Peki tempobet hangi gün ve saatlerde ödeme yapar? Bu konuda bir sınırlama yani herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Hafta içi ya da hafta sonu, resmi ya da dini tatil günleri de dahil olacak şekilde, 365 gün boyunca para çekme işlemini yapabilir yani talimat verebilirsiniz. Mesai saatlerinde ya da mesai saatleri dışında para çekme talimatı verebilirsiniz. 24 saat boyunca kullanacaksınız.

Tempobet Hangi Bankalara Ödeme Yapıyor?

Bankacılık sistemleri ile yani havale ve EFT sistemi ile ödeme yapılmaktadır. Tempobet hangi bankalara ödeme yapıyor? Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları anlayışının tamamı geçerlidir. Bu sitenin çalıştığı bankalarda, örneğin Yapı Kredi, Finansbank, İNG bank, İş bankası, Garanti Bankası gibi bankalar da hesabınız bulunuyor ise, havale ile ödeme alacaksınız? Farklı bir bankada, sitenin çalışmadığı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, yine bankacılık işlemlerini kullanacaksınız. Bu defa EFT ile ödeme seçeneğini kullanma şansına sahip olacaksınız. Masraf ya da zaman açısından değişen herhangi bir şey olmayacaktır.

Tempobet Hesabımdan Başkası Para Çekebilir mi?

Tempobet para ödüyor mu? Sorusunun karşılığını, sizlere hemen şöyle anlatalım. Payfix ile havale, papara, pep, astropay, jeton, cüzdan, paykwik ve kripto para ile ödeme yapılmaktadır. Peki tempobet hesabımdan başkası para çekebilir mi? Şifre ve kullanıcı adınızı ele geçirmiş bir şahsın, sizin hesabınızdan parayı kendi hesabına çekmesi mümkün değildir. Farklı isim ve soy isim ya da farklı bir hesap üzerine ödeme yapılmaz. Güvenlik tedbirleri devreye girer. Farklılık görüldüğü an itibarı ile ispatlayıcı nitelikte belgeler mutlaka talep edilecektir. Belge gönderme işlemi tamamlanmadan, hesabın üye olan şahsa ait olduğu anlaşılmadan böyle bir durumda ödeme yapılması mümkün olmayacaktır. Tabii ki aynı kural sizin için geçerlidir. Tanıdığınızın ya da akrabanızın hesabına dahi, hiçbir şekilde para çekme talimatı veremezsiniz.

 

, , ,

Related posts

Latest posts

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Süpertotobet Süpertotobet Süpertotobet Tempobet Tempobet Onwin Onwin Onwin Sahabet Matadorbet Matadorbet Kralbet Cratosslot Betturkey Betturkey Romabet Romabet Giriş